Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Oferty pracy
Powrót do listy ogłoszeń

French Desk - M&A

Nr Ref.: FMA/W /05/2018

Dla naszego Klienta, międzynarodowej kancelarii prawnej poszukujemy osoby, na stanowisko:

French Desk - M&A
Warszawa
Opis stanowiska:

- obsługa klientów francuskojęzycznych,

- udział w transakcjach M&A.

Wymagania:

- co najmniej 4-letnie doświadczenie zawodowe,

- doświadczenie w transakcjach M&A,

- biegła znajomość języka angielskiego oraz francuskiego.

Termin składania aplikacji: do 05.06.2018 r.
  1. Aplikacje z uwzględnieniem numeru referencyjnego w tytule wiadomości, prosimy przesyłać na adres: aplikacja@bcslegal.pl lub dodaj swoje CV do naszych zasobów za pomocą formularza.
  2. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.
  3. Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997, Dz. U. nr 133, poz. 883.
  4. Jeśli chcesz otrzymywać informacje dotyczące najnowszych ofert pracy skorzystaj z systemu Newslettera.
  5. Rejestr Agencji Zatrudnienia nr 5071.

  1. Nie znalazłeś tym razem oferty pracy dla siebie? Nic straconego. Możesz skorzystać z trzech poniższych opcji:
  2. 1. Zapisz się do naszego newslettera – nie będziesz musiał pamiętać o ofertach, dostaniesz je od nas na swój adres e-mail.
  3. 2. Dla części projektów, które realizujemy z różnych względów nie zamieszczamy ogłoszeń. W związku z tym zachęcamy do przesłania CV do naszej bazy.
  4. 3. A jeśli na zmianę pracy musisz trochę poczekać, to zachęcamy do skorzystania z promocji przygotowanych przez partnerów.

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .