Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Aktualności

bcslegal

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że System Ocen Okresowych Pracowników może być korzystny nie tylko z punktu widzenia pracodawcy, ale także pracowników. Ze względu na to, że większość pracowników traktuje SOOP jako zło konieczne, postanowiliśmy zwrócić uwagę na korzyści dla pracowników.

System ocen okresowych pracowników (SOOP) to zaplanowany, sformalizowany i odbywający się raz w roku, proces oceny pracownika przez jego przełożonego. Celem oceny jest min. wyznaczenie dróg indywidualnego rozwoju pracowników oraz poprawa komunikacji między pracownikiem a przełożonym.

Korzyści dla pracownika:

  • jasność kryteriów oceny dokonywanej przez przełożonego - ocena subiektywna zostaje zastąpiona oceną opartą na kryteriach jednakowych dla wszystkich pracowników (na danym stanowisku pracy),
  • otrzymanie informacji zwrotnej o efektach pracy, oczekiwaniach przełożonego oraz o własnych mocnych i słabych stronach,
  • wyrażenie własnych potrzeb związanych z pracą (np. szkolenia, warunki pracy),
  • zdobycie informacji i wiedzy, potrzebnej do podniesienia jakości wykonywanej pracy,
  • możliwość poznania na bieżąco własnej ścieżki rozwoju w firmie,
  • zwiększenie zaangażowania i wzmocnienie poczucia własnej wartości poprzez wysłuchanie poglądów i pomysłów pracownika na temat firmy, zespołu, zadań,
  • lepsze zrozumienie znaczenia i walorów wykonywanej pracy,
  • szansa na rozwiązanie trudności zawodowych.

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .