Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Aktualności

bcslegal

Warsaw Law & Business Academy

03 wrzesień 2013.

Warsaw Law & Business AcademyBCSystems Legal Recruitment & Business Advisory rozpoczyna realizację kolejnego projektu edukacyjno-biznesowego Warsaw Law & Business Academy. W tym roku planowana jest realizacja pierwszych modułów szkoleń profesjonalnych, przeznaczonych dla 3-ch grup prawników: junior, mid-level oraz manager.

Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy z doświadczonymi specjalistami branży.

 Wkrótce zaprezentujamy szczegóły projektu.

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .