Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Aktualności

bcslegal

W dniu dzisiejszym u jednego z naszych Klientów rozpoczęsliśmy Badanie Satysfakcji Pracowników. BSP obejmie ponad 30 osób. Zakres projektu obejmuje całość prac związanych z przygotowaniem badania/ankiety, jego przeprowadzeniem, wykonaniem analizy statystycznej oraz opracowaniem raportu końcowego z uwzględnieniem propozycji działań w zakresie marketingu wewnętrznego.

Podczas badania pracownicy korzystają z autorskiego oprogramowania BSP stworzonego na bazie doświadczeń konsultantów BCSystems. Całość badania jest porzeprowadzana przy użyciu tego internetowego narzędzia.

Za całość projektu odpowiada Ewelina Skocz.

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .