Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Aktualności

bcslegal

Ewelina Skocz została zaproszona do kapituły konkursu "Rising Stars".

Konkurs organizowany przez Dziennik Gazetę Prawną oraz LexisNexis ma na celu wyłonienie 30 laureatów, którzy swoją wiedzą merytoryczną, probiznesowym podejściem oraz postawą społeczną wyznaczają standardy świadczenia usług prawnych w najbliższej przyszłości.

Informacja o konkursie Rising Stars 2013

Zdolni, ambitni, świetnie wykształceni, ale przede wszystkim pełni prawdziwej pasji - tacy powinni być prawnicy jutra. I właśnie takie osoby wyróżniamy w konkursie Rising Stars przeznaczonym dla przedstawicieli młodej generacji prawników.

Z przyjemnością informujemy, że ruszyła II edycja konkursu Rising Stars Prawnicy - liderzy jutra.
Konkurs ma na celu wyłonienie 30 laureatów, którzy swoją wiedzą merytoryczną, pro biznesowym podejściem oraz postawą społeczną wyznaczają standardy świadczenia usług prawnych w najbliższej przyszłości.

U wschodzących gwiazd prawniczego świata doceniamy kreatywność, innowacyjność i umiejętność wyczuwania nowych trendów rynkowych. Chcemy uhonorować ludzi, którzy bez kompleksów udzielają się w środowisku prawniczym, potrafią łączyć karierę zawodową z pracą naukową, a także znajdują czas na działalność pro bono.

W tym roku Kapituła będzie oceniać Kandydatów biorąc pod uwagę ich wiedzę merytoryczną potwierdzoną przez bezpośrednich przełożonych, dopasowanie do potrzeb biznesu i rynkowych trendów na podstawie rekomendacji klientów a także opinię środowisk prawniczych i działalność pro bono.
Kandydatów mogą zgłaszać pracodawcy, przedsiębiorcy oraz organizacje społeczne. Na zgłoszenia Kandydatów czekamy do 30 czerwca 2013 r.

Źródło: gazetaprawna.pl

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .