Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Aktualności

bcslegal

W tym miesiącu rozpoczęliśmy kolejną realizację projektu Systemu Okresowych Ocen Pracowniczych. Tym razem naszym Klientem jest jedna z czołowych międzynarodowych kancelarii.

Podczas oceny pracownicy będą korzystać z autorskiego oprogramowania System Okresowych Ocen Pracowniczych stworzonego na bazie doświadczeń konsultantów BCSystems. Całość ocen jest przeprowadzana przy użyciu narzędzia internetowego. W zakres projektu wchodzą min. także doradztwo merytoryczne oraz szkolenia dla wszystkich pracowników kancelarii.

Za całość projektu odpowiada Ewelina Skocz – HR & Project Manager.

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .