Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Aktualności

bcslegal

27. marca 2012 w Sali Notowań na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (ul. Książęca 4) odbędzie się konferencja dla Prawników (partnerów i prawników kancelarii, prawników in-house) oraz Klientów (korporacyjnych, spółek publicznych, małych i średnich firm).

Gościem Specjalnym konferencji prosto z Anglii jest Pani Chrissie Lightfoot - Prawnik Przedsiębiorca, Autorka branżowego bestsellera pt. "Nagi Prawnik – jak promować i sprzedawać CIEBIE", która występuje na konferencjach od USA po Nową Zelandię.

Konferencja dotyczyć będzie nowego modelu kancelarii prawnej – skuteczniej pozyskującej klientów, lepiej się z nimi komunikującej oraz sprawniej zarządzającej realizowanymi projektami.

W konsekwencji dyskusja dotyczyć będzie jakościowej zmiany w relacjach kancelaria-klient, a toczyć się będzie w ramach 3 paneli dyskusyjnych, z których każdy poprzedzony zostanie eksperckim wystąpieniem wprowadzającym zebranych w temat. Efektem konferencji TMT.Law’12 będzie m.in. raport zawierający zestaw najlepszych praktyk dla owocnej współpracy prawników oraz ich klientów.

W jednym z paneli dyskusyjnych udział weźmie Ewelina Skocz. Nasza firma jest Partnerem konferencji, a Patronat Medialny nad konferencją objął portal karieraprawnika.pl

REJESTRACJA uczestników: http://www.tmtevents.pl

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .