Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Aktualności

bcslegal

Ogólnopolska Konferencja Naukowa „III filar – szansa na lepsze jutro?” stanowi wyjątkowe wydarzenie naukowe poświęcone problematyce systemu emerytalnego.

Konferencja odbędzie się 29 marca 2012 r. w godzinach od 9:00 do 17:00 w Sali Senatu Uniwersytetu Warszawskiego, na Kampusie Centralnym Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28. Organizowana jest przez Katedrę Prawa Ubezpieczeń Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Koło Naukowe Ubezpieczeń Społecznych i Gospodarczych oraz Stowarzyszenie Absolwentów WPiA UW.

Podczas konferencji pragniemy skonfrontować teoretyczne modele rozmaitych form dodatkowego oszczędzania na emeryturę z polską rzeczywistością. Chcemy zastanowić się dlaczego – pomimo wielości form w jakich występuje III filar – Polacy tak rzadko się na niego decydują. Na ten temat wypowiedzą się zarówno pracownicy naukowi polskich uczelni, jak i „praktycy” z kancelarii prawnych i zakładów ubezpieczeń.

Patronat nad Konferencją objął Dziekan Wydziału Prawa i Administracji, a także Polska Izba Ubezpieczeń, Rzecznik Ubezpieczonych i BCSystems. Patronami medialnymi Konferencji są: „Gazeta Bankowa”, „Prawo Asekuracyjne”, „Rozprawy Ubezpieczeniowe”, portal karieraprawnika.pl oraz wydawnictwo Wolters Kluwer.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu można znaleźć na stronie internetowej Konferencji: http://konusig.wpia.uw.edu.pl/konferencja

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .