Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Aktualności

bcslegal

martyna.galewicz  

Martyna Galewicz - Partner BCSystems Sp. z o.o.

    

4. maja b.r. do grona Partnerów w BCSystems (Legal Recruitment & Business Advisory) dołączyła Martyna Galewicz. Martyna od 13 lat związana jest z branżą prawną. W ostatnich latach sprawowała funkcję dyrektora HR i Administracji w jednej z międzynarodowych kancelarii prawnych. Odpowiadała za: rekrutacje na stanowiska prawnicze i administracyjne, szkolenia, oceny okresowe pracowników, pozafinansowe systemy motywacyjne, a także obsługę w zakresie kadr (m.in. prowadzenie dokumentacji pracowniczej, praktyczne zastosowania kodeksu pracy, tworzenie regulaminów i procedur, optymalizację zatrudnienia, tworzenie siatki płac).

“Rynek w branży prawnej jest bardzo dynamiczny. Oprócz standardowych rekrutacji wspomagamy naszych Klientów w strategicznym rozwoju ich biznesu. Wraz z rozwojem potrzebowalismy nowego Managera, a skoro rekrutujemy najlepszych, to zrekrutowaliśmy Martynę Galewicz. Jestem przekonana, iż nasi Klienci będą usatysfakcjonowani z jakości obsługi i będziemy mogli im zaproponować jeszcze więcej niż do tej pory.” – komentuje Ewelina Skocz, Managing Partner BCSystems.

Martyna Galewicz w BCSystems będzie odpowiedzialna za realizację projektów dla branży prawniczej oraz za relokacje kancelarii i wsparcie w otwieraniu nowych biur kancelarii na terenie Polski.

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .