Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Aktualności

bcslegal

Konkurs Rising Stars to jedno z najbardziej popularnych oraz prestiżowych wydarzeń w środowisku prawniczym. W tym roku odbyła się piąta - jubileuszowa - edycja konkursu zorganizowanego przez Dziennik Gazetę Prawną oraz Wolters Kluwer. Uroczysta gala odbyła się w poniedziałek 14 listopada w Muzeum Historii Żydów Polskich na warszawskim Muranowie.

Tegoroczni zwycięzcy:
adw. Karolina Schiffter
prawnik Magdalena Pszczółka
adw. Małgorzata Mączka-Pacholak
 
Gratulujemy !

Miło nam również poinformować, iż zgłoszeni kandydaci byli poddawani ocenie Kapituły konkursowej, w skład której wchodziła Pani Ewelina Skocz - Managing Partner w BCSystems Legal Recruitment & Business Advisory.

Więcej informacji >>>

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .