Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Aktualności

bcslegal

W dniach 14-15 marca 2017 roku w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie odbędą się największe tegoroczne Prawnicze Targi Praktyk i Pracy. Wśród wystawców znajdą się nie tylko prestiżowe polskie i międzynarodowe kancelarie, ale również firmy ściśle związane z branżą prawną.

„To największe tego typu Targi organizowane dla branży prawnej.” – mówi Mariusz Skocz, Project Manager odpowiedzialny za organizację Targów – „Mamy rekordową liczbę Wystawców, czołowych kancelarii i firm. Targi to także imprezy towarzyszące, z których można by zapewne zrobić oddzielne duże wydarzenie. Mamy dwudniowy cykl warsztatów i szkoleń, konkursy tematyczne organizowane przez Wystawców, bardzo duży Turniej Negocjacyjny i Symulację Rozprawy Sądowej. Mamy także Wielką Grę Prawniczą. Większość tych wydarzeń, to kolejne edycje. Podczas Targów można dodatkowo skonsultować swoje CV z branżowym headhunterem.

W ramach Prawniczych Targów Praktyk i Pracy odbywają się szkolenia oraz warsztaty poświęcone tematyce i zagadnieniom prawnym. W tym roku swoją wiedzą ze studentami i absolwentami będą dzielili się m.in. specjaliści z międzynarodowych i polskich kancelarii i firm. Szczegółowy harmonogram jest dostępny na stronie:   http://targiprawnicze.pl/edycja-2017/cykl-warsztatow-i-szkolen-2017

Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W treści maila prosimy podać: nazwę szkolenia/szkoleń, imię, nazwisko i rok studiów. Zgłoszenia każdorazowo są potwierdzane.

Przypominamy również o konkursach i turniejach, w tym najbardziej oczekiwanych - Turnieju Negocjacyjnym oraz Symulacji Rozprawy Sądowej, które na dobre wpisały się w kalendarz wydarzeń na Wydziale Prawa i Administracji UW.

Kancelaria Affre i Wspólnicy ponownie zachęca studentów IV i V roku zainteresowanych tematyką znaków towarowych do udziału w konkursie „Startuj z nami”. (http://targiprawnicze.pl/iii-ogolnopolski-konkurs-wiedzy-prawniczej-startuj-z-nami-2017-kancelaria-affre-i-wspolnicy).

W tym roku pojawiły się również nowe konkursy, w tym ogłoszony przez kancelarię Baker McKenzie konkurs na najlepszą pracę pt. „Delisting czyli wycofanie spółki z obrotu na rynku giełdowym”. (http://targiprawnicze.pl/delisting-czyli-wycofanie-spolki-z-obrotu-na-rynku-gieldowym) . Natomiast kancelaria Wolf Theiss przygotowała konkurs pt. „Jak napisać dobrą umowę zastawu rejestrowego” (http://targiprawnicze.pl/konkurs-jak-napisac-dobra-umowe-zastawu-rejestrowego ).

Zwycięzcy poszczególnych konkursów otrzymają zaproszenie na płatny staż.

Lista wszystkich konkursów i wydarzeń dostępna na stronie: http://targiprawnicze.pl/edycja-2017/turnieje-konkursy-2017

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .