Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Aktualności

bcslegal

Po raz kolejny Ewelina Skocz - Partner Zarządzający BCSystems Legal Recruitment & Business Advisory została zaproszona do kapituły konkursu "Rising Stars".

Szósta edycja Konkursu Rising Stars organizowana przez Wolters Kluwer i Dziennik Gazetę Prawną, ma na celu wyłonienie grupy młodych prawników, którzy swoją wiedzą, innowacyjnością oraz postawą społeczną realizują najwyższe standardy świadczenia usług prawnych.

Nazwisko tegorocznego zwycięzcy poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się 15 listopada bieżącego roku. Na miesiąc przed ogłoszeniem wyników rankingu opublikowana zostanie lista wyłonionych przez kapitułę laureatów.

Organizatorzy podkreślają wyjątkowy charakter tegorocznego Konkursu. W tym roku zostanie wybranych zaledwie 10, a nie jak w latach ubiegłych 30 najlepszych laureatów. Kolejną nowością będzie przyznanie 5 nagród specjalnych.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronach organizatorów.

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .