Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Aktualności

bcslegal

Zajęcia zaczynają się już w najbliższy piątek (27.09). Ewelina Skocz po raz kolejny opowie o marce własnej prawnika oraz o zarządzaniu karierą.

W programie m.in.:
>Zarządzanie projektami prawniczymi
>Prawnik jako lider
>Nowoczesne technologie w pracy prawnika
>Finanse dla prawników
>Public relations – sztuka komunikacji i budowania marki własnej prawnika
>Zarządzanie przedsiębiorstwem

Więcej informacji: https://lnkd.in/eQBuDrP

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .