Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Aktualności

bcslegal

Po raz kolejny przedłużyliśmy umowę o współpracy z

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA (The European Law Students’ Association) jest największą w Europie niezależną, niepolityczną i działająca w celach niezarobkowych organizacją zrzeszającą studentów prawa i młodych prawników. ELSA założona została w maju 1981 roku w Wiedniu przez studentów prawa z Austrii, Niemiec, Węgier i Polski. Obecnie zrzesza ponad 50 000 studentów prawa i młodych prawników z 43 krajów Europy. ELSA w Polsce jest obecna na 15 wydziałach prawa i administracji w 17 ośrodkach akademickich. Stowarzyszenie zrzesza w Polsce ponad 1700 osób.

Warszawska Grupa Lokalna zrzesza 200 członków spośród 5 ośrodków akademickich: Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Akademii Leona Koźmińskiego, Uczelni Łazarskiego oraz SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego. ELSA Warszawa zajmuje się organizacją wielu naukowych przedsięwzięć, których celem jest podwyższenie poziomu wiedzy i umiejętności studentów i absolwentów prawa. Wśród nich największym zainteresowaniem cieszy się Międzynarodowa konferencja z Prawa Porównawczego oraz Ogólnopolski Moot Court z Arbitrażu Handlowego.

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .