Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Aktualności

bcslegal

Rekrutacja prowadzona zdalnie? Czemu nie. W czasach tzw. "nowej normalności" okazało się, że wiele stacjonarnych aktywności można wykonywać on-line.

Jak zatem skutecznie rekrutować korzystając z metod komunikacji "na odległość?

Opowiemy o tym na webinarze (https://lnkd.in/db4RHvz) prowadzonym przez Ewelina Skocz .

Czego się dowiesz? M. in.:
? jakie są najczęściej popełniane błędy podczas rozmów kwalifikacyjnych on-line,
? co jest kluczem do sukcesu rozmowy kwalifikacyjnej za pośrednictwem narzędzi on-line,
? jak rekrutację prowadzoną on-line możemy sobie rozbić na etapy,
? jakie narzędzia są najbardziej skuteczne.

Zapraszamy! #WiedzaKlasyBiznes

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .