Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

favicon.ico

Fakty

favicon.ico

Atuty

 • terminowość & rzetelność
 • poufność & elastyczność
 • wysoka jakość

favicon.ico

Start-up'y

jesteśmy odpowiedzialni za sukcesy kancelarii prawnych, które pomagaliśmy budować i które wspieramy

Jesteśmy liderem kompleksowej obsługi kancelarii i działów prawnych firm.

rekrutacja prawnikow

Rekrutacja
prawników

Na bieżąco prowadzimy rekrutacje dla kancelarii prawnych oraz działów prawnych firm. Oferty pracy…
Czytaj więcej...
szkolenia dla prawnikow

Szkolenia dla prawników

W ramach marki Warsaw Law &Business Academy oferujemy szkolenia miękkie dla prawników…
Czytaj więcej...
hr kancelarie dzialy prawne

HR kancelarie i działy prawne

rekrutacje | szkolenia | oceny okresowe | wynagrodzenia | audyty personalne | badania satysfakcji
Czytaj więcej...
zarzadzanie kancelaria

Zarządzanie kancelarią

strategia l struktura l optymalizacja zatrudnienia l audyty l konsulting   analizy l employer branding
Czytaj więcej...

Nie pamiętasz nazwy swojego konta? To nie problem. Wpisz poniżej adres poczty elektronicznej powiązany z Twoim kontem użytkownika, a następnie kliknij przycisk „Wyślij”. Przypomnimy Ci nazwę użytkownika listem elektronicznym.

Referencje

 • referencje

  firma consultingowa

  Cieszę się, mogąc powiedzieć, że przeprowadzone szkolenie było w najwyższym stopniu profesjonalne. Uczestnicy otrzymali nie tylko wiedzę, ale mogli również rozwinąć swoje umiejętności. Zostali też wyposażeni w wiele przydatnych materiałów. Rezultaty szkolenia mogliśmy podziwiać podczas Gali kiedy to uczestnicy szkolenia ze spokojem i profesjonalizmem prezentowali się przed całą zgromadzoną publicznością.
   
 • referencje

  międzynarodowa kancelaria prawna

  We are pleased to express our satisfaction with co-operation with BCSystems. Mrs. Ewelina Skocz and her team provides us with the first recruitment services. Mrs. Skocz has a good understanding of our business, which is of added value to what we expect to build the business and HR policy the firm. We are looking forward to continuing the excellent relationship with your firm.
   
 • referencje

  fundusz inwestycyjny

  Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi firmy. Współpraca z firmą okazała się w pełni satysfakcjonująca. Konsultant firmy współpracujący z Nami wykazał się dużym zrozumieniem naszych potrzeb, elastycznością oraz orientacją w warszawskim rynku pracy prawników, co zaowocowało zatrudnieniem przez nas Prawnika w krótkim czasie. Profesjonalny poziom, dyskrecja oraz bardzo dobra współpraca Konsultanta i jego zaangażowanie pozwala rekomendować BCSystems jako firmę godną zaufania.
   
 • referencje 2

  międzynarodowa kancelaria prawna

  Mrs. Skocz is one of our primary primary contact person with respect to all recruitment queries that our Human Resources Department has in Warsaw Office. In particular, she provides us with an ongoing recruitment advice in respect of different HR areas (recruitment, advising on HR market trends, legal trainings, and clients' events).
   
 • referencje

  ministerstwo

  Firma nasza współpracuje z firmą BCSystems od 2009r. Firma świadczy usługi szkoleniowo - doradcze z zakresu budowania i wdrażania systemu ocen okresowych pracowników (SOOP). Projekty związane z SOOP zrealizowane zostały przez BCSystems z dużym zaangażowaniem, na wysokim poziomem merytorycznym oraz z zachowaniem wyznaczonych terminów. W naszej ocenie atutem firmy jest sprawna i efektywna reakcja na zmieniające się potrzeby wewnętrzne firmy w zakresie realizacji SOOP.
   
 • referencje 2

  firma z branży energetycznej

  Firma wyraża podziękowanie za pomoc w przeprowadzeniu rekrutacji Radcy Prawnego. Państwa wsparcie polegające na sprawdzeniu wiedzy specjalistycznej kandydatów oraz opracowaniu i ocenie wykonania zadania selekcyjnego ułatwiło nam podjęcie decyzji. Wysoko oceniamy Państwa znajomość branży prawnej oraz profesjonalny sposób postępowania zbieżny ze standardami naszej firmy. Elastyczne podejście do naszych oczekiwań oraz bardzo dobra współpraca pozwalają nam rekomendować Państwa usługi innym firmom.
   
 • referencje

  konferencje dla dyrektorów działów prawnych

  Pani Ewelina Skocz podczas Forum Prawników Przedsiębiorstw wygłosiła prelekcję na temat „Krok po kroku – jak być mentorem dla swoich pracowników? leadership i przywództwo w dziale prawnym?” oraz moderowała dyskusję na temat „Rekrutacja, szkolenia i ocena pracowników wewnętrznych (KPI)”. Forum odbyło się w dn. 14-15.10.2013 w Hotelu Marriott w Warszawie.. Program wydarzenia obejmował m.in. następujące zagadnienia: In-house lawyer w grupie kapitałowej – szef na straży porządku; Zarządzanie efektywnością działu prawnego – jak „mierzyć” obsługę prawną organizacji; Działać globalnie, czyli dział prawny w strukturze międzynarodowej.
   
 • referencje 2

  rising stars, prawnicy – liderzy jutra

  W imieniu wydawnictwa LexisNexis Polska oraz własnym chciałbym serdecznie podziękować za udział w pracach kapituły II edycji Konkursu Rising Stars 2013 Prawnicy – Liderzy jutra. Dziękuję za zaangażowanie we wspólne obrady i poświęcony czas. Myślę, że udało nam się w tym roku wyłonić bardzo obiecujące wschodzące gwiazdy rynku prawniczego posiadające talent, umiejętności i niemałe już osiągnięcia.
   

Start-up kancelarii

start up projekt
Usługi Start-up obejmują ...
Zobacz szczegóły...

Obsługa marketingowa

7oranges pl

W zakresie obsługi marketingowej...
Zobacz szczegóły...

IT, strony www

Fotolia 8392345 Subscription L Danielle Bonardelle Fotolia com
Oprogramowanie HR / Biznes, strony internetowe dla kancelarii prawniczych ...
Zobacz szczegóły...

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .