Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Promocje - usługi i produkty

 

 

2014.08.14 klub prawnikowPartnerzy, klienci, kandydaci, użytkownicy newslettera firmy BCSystems uzyskają 20% zniżkę na udział we wszystkich spotkaniach Klubu.

1. Pobierz dostępną poniżej broszurę wraz z formularzem rejestracyjnym.

2. Wypełnij formularz rejestracyjny (str. 8) - zaznacz opcję: TAK,zgłaszam swój udział. Jestem Partnerem BCSystems i korzystam z 20% zniżki.

3. Wyślij formularz zgłoszeniowy zgodnie z umieszczonymi na nim informacjami.

Pobierz broszurę i formularz >>>

Pobierz formularz

Więcej informacji nt. Klubu Prawników znajdziesz tutaj >>>.


 

 
   
     
        
     
        
      
     

 

Serwis internetowy posiada linki do stron osób trzecich. BCSystems Sp. z o.o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści umieszczone na tych stronach. Użytkownik decydując się na skorzystanie z tych linków, aby uzyskać dostęp do stron osób trzecich czyni to na własna odpowiedzialność.

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .