Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Oferty pracy
Powrót do listy ogłoszeń

Senior M&A Lawyer (In-House)

Nr Ref.: SMAIn/W /02/2018

Dla naszego Klienta, jednej z największych instytucji finansowych i doradczych poszukujemy kandydatów/-ek na stanowisko:

Senior M&A Lawyer
Warszawa
Wymagania:
 • co najmniej 8 – 10 letnie doświadczenie z zakresu: M&A/private equity oraz bieżącego doradztwa prawnego w obszarze szeroko rozumianego prawa gospodarczego - preferowane doświadczenie z międzynarodowych kancelarii;
 • szeroka wiedza na temat prawa handlowego, restrukturyzacyjnego, prawa cywilnego; umiejętność prowadzenia oraz nadzorowania due dilligence;
 • umiejętność samodzielnego prowadzenia transakcji (prowadzenie negocjacji, przygotowanie oraz wprowadzanie zmian do wszelkiego rodzaju dokumentów transakcyjnych - SPA, SHA, LOI, TS, HOT, etc.);
 • uprawnienia zawodowe – ukończona aplikacja radcowska lub adwokacka;
 • zaawansowana znajomość języka angielskiego;
 • samodzielność, praca pod wpływem stresu, doskonała organizacja pracy własnej, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz zarządzania zespołem.


Termin składania aplikacji: do 27.02.2018 r.
 1. Aplikacje z uwzględnieniem numeru referencyjnego w tytule wiadomości, prosimy przesyłać na adres: aplikacja@bcslegal.pl lub dodaj swoje CV do naszych zasobów za pomocą formularza.
 2. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.
 3. Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997, Dz. U. nr 133, poz. 883.
 4. Jeśli chcesz otrzymywać informacje dotyczące najnowszych ofert pracy skorzystaj z systemu Newslettera.
 5. Rejestr Agencji Zatrudnienia nr 5071.

 1. Nie znalazłeś tym razem oferty pracy dla siebie? Nic straconego. Możesz skorzystać z trzech poniższych opcji:
 2. 1. Zapisz się do naszego newslettera – nie będziesz musiał pamiętać o ofertach, dostaniesz je od nas na swój adres e-mail.
 3. 2. Dla części projektów, które realizujemy z różnych względów nie zamieszczamy ogłoszeń. W związku z tym zachęcamy do przesłania CV do naszej bazy.
 4. 3. A jeśli na zmianę pracy musisz trochę poczekać, to zachęcamy do skorzystania z promocji przygotowanych przez partnerów.

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .