Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Oferty pracy dla prawników

bcslegal

Commercial Lawyer – in-house

Nr Ref.: CL/IH/W /09/2022
Commercial Lawyer (in-house)
Warsaw
Opis stanowiska:
  • Responsible for commercial legal advice and contract drafting for business units in the UK, Ireland, South Africa and, potentially, other English speaking jurisdictions (although initially the focus will be on supporting the UK and South African business).

Wymagania:
  • Lawyer who at a minimum has completed the equivalent of their second year of bar training and is continuing training to become fully qualified whilst working in a legal adviser capacity, or, alternatively who has the equivalent working experience as an in-house lawyer in a multinational organisation or an associate in a reputable law firm.
  • The role requires an individual who is proactive, has a flexible approach, and has excellent communication skills as well as the ability to work independently, escalating concerns appropriately.

Termin składania aplikacji: do 30.09.2022 r.
Znajduje się w: Prawo doradztwo podatkowe
  1. Aplikacje z uwzględnieniem numeru referencyjnego w tytule wiadomości, prosimy przesyłać na adres: aplikacja@bcslegal.pl lub dodaj swoje CV do naszych zasobów za pomocą formularza.
  2. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.
  3. Prosimy o załączenie klauzuli: Oświadczam, iż podając moje dane osobowe w CV, wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez BCSystems Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Grzybowska 43A/84, 00-855 Warszawa, w celu prowadzenia aktualnego procesu rekrutacyjnego oraz doradztwa personalnego, zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO). Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
  4. Jeśli chcesz otrzymywać informacje dotyczące najnowszych ofert pracy skorzystaj z systemu Newslettera.
  5. Rejestr Agencji Zatrudnienia nr 5071.

  1. Nie znalazłeś tym razem oferty pracy dla siebie? Nic straconego. Możesz skorzystać z trzech poniższych opcji:
  2. 1. Zapisz się do naszego newslettera – nie będziesz musiał pamiętać o ofertach, dostaniesz je od nas na swój adres e-mail.
  3. 2. Dla części projektów, które realizujemy z różnych względów nie zamieszczamy ogłoszeń. W związku z tym zachęcamy do przesłania CV do naszej bazy.
  4. 3. A jeśli na zmianę pracy musisz trochę poczekać, to zachęcamy do skorzystania z promocji przygotowanych przez partnerów.