Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Kim jesteśmy

bcslegal

  • Jesteśmy polską, certyfikowaną firmą doradczą, która powstała w 2006 roku. Początkowo działaliśmy pod nazwą Business Consulting System. Po dwóch latach bardzo dynamicznego rozwoju przekształciliśmy się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i od tamtej pory działamy pod nazwą BCSystems Sp. z o.o.
  • Zakres naszych usług koncentruje się głównie na kompleksowej obsłudze kancelarii i działów prawnych firm.
  • Misją BCSystems jest ukierunkowanie firmy Klienta na osiągnięcie zysku poprzez właściwe zarządzanie firmą/ działem prawnym firmy, a także poprzez budowanie zespołu najlepszych specjalistów i rozwijanie ich kluczowych kompetencji, które przyczynią się do wzrostu rentowności firmy.
  • Naszymi Klientami są nie tylko duże międzynarodowe kancelarie i firmy, ale również średnie  i małe kancelarie polskie/ międzynarodowe. Zaufały nam także kancelarie, które dopiero zaczynają działalność i potrzebują wsparcia począwszy od znalezienia biura czy pracowników, aż po wsparcie przy zdobywaniu Klientów. Do grona naszych Klientów należą również korporacje i mniejsze firmy, które posiadają swoje działy prawne.
  • Klienci cenią nas za: jakość, niezawodność, poufność, dobrą komunikacje, elastyczność, a przede wszystkim za szybkość realizowanych projektów i znajomość branży.
  • Dzielimy się wiedzą:
    • Wypowiedzi i komentarze m.in. w takich mediach jak: TVN, TVN BiŚ, TVN Style, Polsat (Wydarzenia), Gazeta Prawna, Forbes, Puls Biznesu, Rzeczpospolita, Rekruter, etc.
    • Wybrane prelekcje: Forum Dyrektorów Działów Prawnych, Nowoczesna Kancelaria, Skuteczne Zarządzanie Działem Prawnym, In-House Lawyers, etc.

Poniżej prezentujemy najważniejsze wydarzenia z historii naszej firmy:

2019 (12 marca) - po raz 9. odbywają się zorganizowane przez nas Prawnicze Targi Praktyk i Pracy targiprawnicze.pl

2018 - przenosimy się do nowej siedziby - Mennica Residence w Warszawie

2018 - Po raz kolejny Ewelina Skocz - Partner Zarządzający BCSystems Legal Recruitment & Business Advisory została zaproszona do kapituły konkursu "Rising Stars".

2018 (13 marca) - po raz ósmy odbywają się zorganizowane przez nas Prawnicze Targi Praktyk i Pracy targiprawnicze.pl

2017 (listopad) - uruchamiamy projekt pro bono podnoszenia świadomości m.in. dla prawników z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej link

2017 (14-15 marca) - po raz siódmy odbywają się zorganizowane przez nas Prawnicze Targi Praktyk i Pracy targiprawnicze.pl

2016 (15-16 marca) - po raz szósty odbywają się zorganizowane przez nas Prawnicze Targi Praktyk i Pracy targiprawnicze.pl

2015 (17-18 marca) - po raz piąty odbywają się zorganizowane przez nas Prawnicze Targi Praktyk i Pracy targiprawnicze.pl

2014 (18-19 marca) - po raz czwarty odbywają się zorganizowane przez nas Prawnicze Targi Praktyk i Pracy targiprawnicze.pl

2014 (20 stycznia) - do oferty dla kancelarii i działów prawnych firm wprowadzamy nową usługę - projektowanie i realizacja aplikacji mobilnych (np. http://targiprawnicze.pl/aplikacja-mobilna-prawnicze-targi-praktyk-i-pracy-2014)

2014 (2 stycznia) - uruchamiamy Start-up Project

2013 (19-20 marca) - po raz trzeci odbywają się zorganizowane przez nas Prawnicze Targi Praktyk i Pracy targiprawnicze.pl

2012 (20 marca) - uruchamiamy portal studentprawa.pl

2012 (20-21 marca) - po raz drugi odbywają się zorganizowane przez nas Prawnicze Targi Praktyk i Pracy targiprawnicze.pl

2011 (15 września) - wdrażamy kolejną wersję autorskiego systemu zawierającego moduły: SOOP, BSK, BSP, Profile Kompetencyjne, Ankiety.

2011 (15 lipca) - prezentujemy naszą nową markę - 7oranges - Marketing & Social Media Agency (strona www). Agencja będzie obsługiwać naszych dotychczasowych Klientów oraz wszystkie marki związane z BCSystems.

2011 (12-13 kwietnia) - organizujemy Pierwsze Prawnicze Targi Praktyk i Pracy targiprawnicze.pl

2010 (20 września) - przedstawiamy nową wersję portalu karieraprawnika.pl

2010 (14 września) - wdrażamy nową wersję zintegrowanego systemu wspomagającego min. zarządzanie procesami HR, badanie satsfakcji Klientów, badania ankietowe;

2010 (22 marca) - uruchamiamy projekt Zakręć w prawo

2009 (1 grudnia) - wdrożenie autorskiego Systemu wspomagania procesów rekrutacyjnych

2009 (1 lipca) - wdrożenie (na użytek naszych Klientów) autorskiego Systemu badania opinii pracowników (BOP/BSP)

2009 (30 czerwca) - wdrożenie (na użytek naszych Klientów) kolejnej wersji autorskiego Systemu okresowych ocen pracowniczych (SOOP)

2009 (13 czerwca) - rejestracja firmy pod nazwą BCSystems Sp. z o.o.

2009 (26 kwietnia) - uruchamiamy portal karieraprawnika.pl

2009 (15 lutego) - uruchamiamy portal Praktykanci.pl

2009 (30 styczeń) - uruchamiamy portal Serwis-szkolenia.pl

2008 (1 lutego) - zostajemy właścicielami portalu HRM.pl

2006 (1 grudnia) - rozpoczynamy działalność pod nazwą Business Consulting Systems

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .