Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Badanie satysfakcji

bcslegal

Badanie satysfakcji pracowników, czy tez badanie satysfakcji Klientów BCSystems przeprowadza: metodą ankiet oraz metodą wywiadów i analiz. Badanie Satysfakcji Pracowników przeprowadzamy przy użyciu autorskiego oprogramowania (BSP 3.0™). Arkusz badania jest zawsze przygotowywany pod konkretną firmę.

Dla przykładu, dzięki badaniom satysfakcji można poznać: motywacje pracowników, zaangażowanie, czy też określić, które działania podejmowane przez kierownictwo organizacji mają wpływ na postępowanie pracowników. Przeprowadzanie tego rodzaju badań pozwala także organizacji na wczesne rozpoznanie i wyodrębnienie prawdziwych przyczyn rodzących się problemów a następnie na szybkie zaradzenie im oraz poprawę samopoczucia pracownika w miejscu pracy.

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .