Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Referencje

bcslegal

Szanowni Państwo, poniżej zamieszczamy część referencji wystawionych nam przez naszych Klientów i Partnerów. Ze względu na poufność prowadzonych przez nas projektów nie zamieściliśmy części informacji. Całość referencji udostępniamy na życzenie naszym nowym Klientom.

Nasze portfolio Klientów to kilkaset kancelarii i firm działających w różnych sektorach gospodarki. Przez ostatnie 5 lat mieliśmy przyjemność pracować dla największych polskich i międzynarodowych firm i korporacji.


BPP Professional Education

Firma BCSystems zrealizowała dla nas projekty rekrutacyjne na stanowiska: Trener rachunkowości i finansów oraz Dyrektor Pionu Szkoleń Podatkowych.
W obydwu przypadkach proces rekrutacji przebiegł sprawnie i z zachowaniem najwyższej jakości świadczonych usług. Pracownicy firmy  sprostali zadaniu zaspokojenia naszych potrzeb przedstawiając odpowiednio wyselekcjonowanych Kandydatów, zarówno pod względem merytorycznym jak i osobowościowym. Firma wykazała się także komunikatywnością na każdym etapie prowadzonych projektów oraz elastycznością podejmowanych działań.

Dotychczasowa współpraca potwierdza profesjonalizm i skuteczność konsultantów firmy oraz jej zaangażowanie w prowadzone projekty.


 Bank PKO S.A.

Firma przeprowadziła dla Banku PEKAO S.A. rekrutację na stanowisko Radca Prawny/Dyrektor Wydziału w Departamencie Prawnym. Proces rekrutacji prowadzony przez pracowników w/w firmy został zrealizowany w bardzo profesjonalny sposób z zachowaniem najwyższych standardów. Na szczególną uwagę zasługuje także doskonałe zrozumienie naszych potrzeb oraz elastyczność w zakresie działań podejmowanych przez firmę.


ORCO Property Group

Firma BCSystems przeprowadziła dla ORCO PROPRETY GROUP projekt obejmujący rekrutację na stanowisko Prawnika. Realizacja projektu rekrutacyjnego przebiegła zgodnie z oczekiwaniami, a pracownicy firmy wykazali się dużą konsekwencją i zaangażowaniem przedstawiając ściśle wyselekcjonowanych kandydatów wg. naszych kryteriów.

Na szczególną uwagę zasługuje wysoka jakość, profesjonalizm i doświadczenie w prowadzonym projekcie. Chcielibyśmy polecić firmę jako solidnego, sprawdzonego i kompetentnego partnera w prowadzeniu rekrutacji pracowników oraz wyrażamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.


London & Cambridge Properties

Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi firmy. Współpraca z firmą okazała się w pełni satysfakcjonująca. Konsultant firmy współpracujący z Nami wykazał się dużym zrozumieniem naszych potrzeb, elastycznością oraz orientacją w warszawskim rynku pracy prawników, co zaowocowało zatrudnieniem przez nas Prawnika w krótkim czasie.
Profesjonalny poziom, dyskrecja oraz bardzo dobra współpraca Konsultanta i jego zaangażowanie pozwala rekomendować BCSystems jako firmę godną zaufania.


Deloitte Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o.

 W imieniu firmy Deloitte Doradztwo Podatkowe chciałabym serdecznie podziękować za szkolenie "Techniki autoprezentacji" przeprowadzone w maju 2009 dla grupy finalistów konkursów Moneta Aurea oraz Moneta Platina.

Konkursy studenckie są dla nas bardzo ważnym przedsięwzięciem na każdym ich etapie i cieszę się, mogąc powiedzieć, że przeprowadzone szkolenie było w najwyższym stopniu profesjonalne. Uczestnicy otrzymali nie tylko wiedzę, ale mogli również rozwinąć swoje umiejętności. Zostali też wyposażeni w wiele przydatnych materiałów. Wielu z nich w ankietach pokonkursowych wskazywało szkolenie przeprowadzone przez BCSystems jako element wyraźnie podnoszący wartość konkursu.

 Rezultaty szkolenia mogliśmy podziwiać podczas Gali Finałowej Konkursów Moneta Aurea i Moneta Platina kiedy to finaliści ze spokojem i profesjonalizmem prezentowali się przed całą zgromadzoną publicznością.


 Międzynarodowa kancelaria prawna 

W 2007 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą w zakresie realizacji projektów rekrutacyjnych i polityki personalnej. W tym okresie firma przeprowadziła dla nas rekrutacje zarówno na stanowiska prawnicze jak i stanowiska administracyjne. Wysoko cenimy sobie dotychczasową współpracę. Pracownicy firmy wykazują się: zaangażowaniem, profesjonalizmem i elastycznością w podejściu do naszych potrzeb, szybko reagując na zmieniającą się sytuację. Firma sprawdziła się jako solidny i godny zaufania partner biznesowy, którego możemy rekomendować innym firmom, pragnącym znaleźć odpowiednio dobranego pracownika do konkretnego stanowiska.


 Międzynarodowa kancelaria prawna

Dear Sirs,
This is to certify that BCSystems has been working for the recruitment Projects for ............. 1,5 years now. BCSystems has provided high quality recruitment services and has completed several recruitment projects for legal and administrative positions.
Mrs. ... is one of our primary primary contact person with respect to all recruitment queries that our Human Resources Department has in Warsaw Office. In particular, she provides us with an ongoing recruitment advice in respect of different HR areas (recruitment, advising on HR market trends, legal trainings, and clients' events).
We are pleased to express our satisfaction with co-operation with BCSystems and Mrs. ... and her team provides us with the first recruitment services. Mrs. ... has a good understanding of our business, which is of added value to what we expect to build the business and HR policy the firm. We are looking forward to continuing the excellent relationship with your firm.

 


 

 

Międzynarodowa kancelaria prawna

.................... and BCSystems Sp.  z o.o.  have worked together for few years. Our association grows stronger with the passage of time and will continue to do so.

The work that BCSystems did in arranging good quality candidates obviously saved us extensive time and effort and to that end, I would have no hesitation in recommending BCSystems  to others.


 Polska kancelaria prawna 

Niniejszym poświadczam, iż firma BCSystems reprezentowana przez Panią ... wykonała dla Kancelarii ... skuteczny proces rekrutacji, doświadczonego radcy prawnego, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. W toku współpracy, szczególnie widoczny był indywidualny sposób podejścia do wyszukania kandydata o ściśle określonym profilu.
Firma okazała się partnerem godnym naszego polecenia.


 Ministerstwo Sprawiedliwości

Firma BCSystems Sp. z o.o. w dniach 11-12 maja 2009 r. przeprowadziła szkolenie z "Rachunkowości budżetowej" dla pracowników Ministerstwa Sprawiedliwości zaangażowanych we wdrażanie Projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego "Modernizacja zarządzania kadrami w sądownictwie powszechnym" (Program Operacyjny Kapitał Ludzki).

Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie, z użyciem dostatecznej liczby materiałów dydaktycznych; program był dostosowany do potrzeb uczestników. Instruktorka prezentowała wysoki poziom wiedzy z przedmiotowego tematu, którą potrafiła w odpowiedni sposób przekazać osobom uczestniczącym w szkoleniu.

Ministerstwo Sprawiedliwości pozytywnie ocenia współpracę z firmą BCSystems Sp. z o.o.


 Statoil Poland Sp. z o.o.

Firma Statoil Poland wyraża podziękowanie za pomoc w przeprowadzeniu rekrutacji Radcy Prawnego. Państwa wsparcie polegające na sprawdzeniu wiedzy specjalistycznej kandydatów oraz opracowaniu i ocenie wykonania zadania selekcyjnego ułatwiło nam podjęcie decyzji,

Wysoko oceniamy Państwa znajomość branży prawnej oraz profesjonalny sposób postępowania zbieżny ze standardami naszej firmy.

Elastyczne podejście do naszych oczekiwań oraz bardzo dobra współpraca pozwalają nam rekomendować Państwa usługi innym firmom.


 Sygma Banque Societe Anonyme (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce

W poniższym piśmie chciałabym wyrazić pozytywną opinię na temat współpracy z agencją BCSystems. Firma realizowała dla nas projekt na stanowisko Eksperta ds. prawnych. Dzięki owocnej współpracy projekt ten zakończył się bardzo szybko (w ciągu 10 dni). Przesłane aplikacje były w zupełności zgodne z profilem Kandydata, jaki przedstawiliśmy firmie BCSystems.

Moim zdaniem konsultant firmy, który prowadził projekt, był w pełni zaangażowany, służył pomocą i wsparciem przy podjęciu decyzji o wyborze kandydata. Gorąco polecam współpracę z firmą BCSystems przy realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarze prawa.


         

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .