Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Prawnicze Targi Praktyk i Pracy

bcslegal

Jesteśmy organizatorem największym Prawniczych Targów Praktyk i Pracy dla studentów i absolwentów prawa.

W 2018 roku odbyła się już 8. edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy organizowanych, corocznie od 2011 roku.

Targi kierowane są zarówno do studentów prawa jak i młodych prawników, w celu zaprezentowania im obecnego rynku pracy. Uczestnicy mają możliwość bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi pracodawcami poprzez przedstawienie wielu ofert praktyk , staży jak również stanowisk typu paralegal.

W ofercie targów znajdują się również:

  • Różnego rodzaju warsztaty,
  • Gry, konkursy, turnieje,
  • Punkty konsultacyjne: gdzie można się dowiedzieć np. jak napisać dobre CV.

 

W targach biorą udział wiodące kancelarie polskie jak i międzynarodowe oraz firmy i instytucje bezpośrednio lub pośrednio powiązane z branżą prawniczą. Jest to wspaniała okazja do:

  • Bezpośredniego kontaktu ze studentami zmotywowanymi do budowania swojej kariery w branży prawnej oraz,
  • Budowania wizerunku jako atrakcyjnego pracodawcy, co może wzmocnić reputację kancelarii/firmy,

Jest to doskonała okazja, aby zaplanować swoją karierę!

 

Więcej informacji: www.targiprawnicze.pl

 

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .