Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Zespół

bcslegal

Jesteśmy doświadczonym zespołem, działamy energicznie i elastycznie. Działamy  w sposób przemyślany, chętnie podejmujemy się nowych, niestandardowych wyzwań, a rozwiązania szyjemy na miarę konkretnej kancelarii/firmy. Stawiamy na rozwój i innowacje i z tego jesteśmy dumni!

 

Partner odpowiedzialny za segment Legal Recruitment & Business Advisory: Ewelina Skocz

 Ewelina Skocz

Ewelina Skocz –  Z wykształcenia psycholog, absolwent podyplomowej szkoły trenerów biznesu, a także studiów doktoranckich z zakresu zarządzania. Obecnie pisze rozprawę doktorską dotycząca wypalenia zawodowego oraz kultury organizacyjnej w branży prawnej. Współzałożyciel firmy doradztwa personalnego i biznesowego specjalizującej się w usługach dla branży prawnej. Na co dzień odpowiedzialna za realizację projektów z zakresu HR, zarządzania i Business Developmentu  w międzynarodowych i polskich kancelariach prawnych, a także w firmach, które posiadają działy prawne. Z licznymi sukcesami realizuje procesy rekrutacyjne na stanowiska prawnicze (od młodszych prawników po partnerów – szefów działów prawnych oraz całe zespoły prawne). Łączy politykę personalną ze strategią biznesową kancelarii lub działu prawnego. Wielokrotnie zapraszana w roli prelegenta na konferencje i duże fora dedykowane prawnikom   i szefom działów prawnych. Regularnie prowadzi szkolenia dla prawników, a także menadżerów innych branż, w tym również dla administracji państwowej. Wykładowca akademicki oraz konsultant merytoryczny przy organizacji konferencji dla prawników. Doświadczenie zawodowe obejmujące m.in.: rekrutacje, szkolenia, oceny pracowników, systemy motywacyjne, outplacement, audyt kompetencji, employer branding, optymalizację zatrudnienia zdobywała w firmach doradztwa personalnego pracując dla Klientów z różnych sektorów gospodarki. Wypowiedzi i komentarze m.in. w Wydarzenia – Polsat, Gazecie Prawnej, Wyborczej, Pulsie Biznesu oraz Rzeczpospolitej.
Członek Kapituły Konkursu „Rising Stars Prawnicy - liderzy jutra.”

 

Wartości, które wyznaczają filozofię działań naszej firmy:

Profesjonalizm – dążymy do doskonałości we wszystkim, co robimy. Stale pogłębiamy swoją wiedzę.

Wymagania – przeciętność nas nie satysfakcjonuje. Tylko najważniejsze wymagania stawiane jakości naszej pracy i naszym pracownikom zapewniają maksymalnie najwyższe osiągnięcia.

Konsekwencja – wszystko co robimy, robimy konsekwentnie. Wiemy jak cenny w każdej działalności jest czas, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby prowadzone przez nas projekty przebiegały sprawnie przy zachowaniu najwyższej jakości świadczonych usług.

 

Kontakt:
Ewelina Skocz
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 504 217 591

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .