Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Rekrutacje i szkolenia prawników

bcslegal

Specjalizujemy się w rekrutacjach prawników (para legal-partner, Legal Counsel, Dyrektor Działu Prawnego) jak i pracowników administracyjnych (asystentki, tłumaczy, finanse, marketing, etc.). Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowaniu zespołów prawnych i optymalizacji funcjonowania działów prawnych firm i instytucji.

Więcej informacji...


Organizujemy szkolenia zamknięte z różnych zakresów tematycznych (w tym szkolenia on-line). Posiadamy własnych trenerów biznesowych, a także współpracujemy z rekomendowanymi trenerami z rynku i z branży prawnej.

Więcej informacji...

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .