Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Co robimy ?

bcslegal

Jesteśmy jedyną firmą doradczą w Polsce, która oferuje kompleksową obsługę kancelarii i działów prawnych firm (od strategii, przez HR, IT po marketing i PR).

 

Posiadamy szeroki wachlarz usług podzielonych na obszary:

 

Nasze usługi kierujemy zarówno dla kancelarii, działów prawnych firm jak i prawników indywidualnych.

Nasze usługi w szczególności obejmują:

  • Doradztwo biznesowe (strategie, struktury, procesy, optymalizację, audyty, etc.);
  • Doradztwo personalne (rekrutacje, outplacement, zarządzanie kompetencjami, oceny okresowe pracowników, etc.);
  • Business Development;
  • Szkolenia (otwarte/zamknięte,pełny zakres tematyczny);
  • Marketing internetowy.


Jeśli jesteście Państwo zainteresowani szczegółami świadczonych przez nas usług, zapraszamy do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .