Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Oceny okresowe pracowników

bcslegal

Ocena pracowników jest jednym z kluczowych narzędzi zarządzania zasobami ludzkimi w organizacji. Naszym Klientom pragniemy przekazać niezbędną wiedzę w zakresie „know-how” oceny pracowników. Kluczowe jest dla nas to, aby proces oceny niósł możliwie jak najwięcej korzyści ocenianemu oraz  oceniającemu. Wprowadzając system ocen pracowników w organizacji, przygotowujemy personel wyjaśniając celowość oraz korzyści przeprowadzanych ocen.

 

Oceny przeprowadzamy przy użyciu autorskiego oprogramowania BCSystems (SOOP 5.1™).

 

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .