Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Oferty pracy dla prawników

bcslegal

In-house Lawyer

Nr Ref.: IHL/FI /09/2022
Dla naszego Klienta - Funduszu Inwestycyjnego, poszukujemy osoby na stanowisko:
Warszawa
Opis stanowiska:
  • bieżąca obsługa funduszu,
  • przygotowywanie i opiniowanie zawieranych umów,
  • umowy dystrybucyjne,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi,
  • nadzorowanie kwestii związanych z RODO.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • aplikant, bądź radca prawny,
  • min. 4 -5 lat doświadczenia zawodowego,
  • znajomość prawa cywilnego, gospodarczgo, RODO, AML,
  • biegła znajomość języka angielskiego.

Termin składania aplikacji: do 30.09.2022 r.
Znajduje się w: Prawo doradztwo podatkowe
  1. Aplikacje z uwzględnieniem numeru referencyjnego w tytule wiadomości, prosimy przesyłać na adres: aplikacja@bcslegal.pl lub dodaj swoje CV do naszych zasobów za pomocą formularza.
  2. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.
  3. Prosimy o załączenie klauzuli: Oświadczam, iż podając moje dane osobowe w CV, wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez BCSystems Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Grzybowska 43A/84, 00-855 Warszawa, w celu prowadzenia aktualnego procesu rekrutacyjnego oraz doradztwa personalnego, zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO). Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
  4. Jeśli chcesz otrzymywać informacje dotyczące najnowszych ofert pracy skorzystaj z systemu Newslettera.
  5. Rejestr Agencji Zatrudnienia nr 5071.

  1. Nie znalazłeś tym razem oferty pracy dla siebie? Nic straconego. Możesz skorzystać z trzech poniższych opcji:
  2. 1. Zapisz się do naszego newslettera – nie będziesz musiał pamiętać o ofertach, dostaniesz je od nas na swój adres e-mail.
  3. 2. Dla części projektów, które realizujemy z różnych względów nie zamieszczamy ogłoszeń. W związku z tym zachęcamy do przesłania CV do naszej bazy.
  4. 3. A jeśli na zmianę pracy musisz trochę poczekać, to zachęcamy do skorzystania z promocji przygotowanych przez partnerów.