Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Oferty pracy

bcslegal

Powrót do listy ogłoszeń

Legal Counsel Real Estate (In-House)

Nr Ref.: LCRE/W /11/2018
Dla naszego Klienta jednej z czołowych firm z branży nieruchomości poszukujemy kandydatów/ -ek na stanowisko:
Legal Counsel Real Estate (In-House)
Warszawa
Opis stanowiska: Uczestnictwo w procesach dotyczących zakupu aktywów inwestycyjnych, w tym nieruchomości. Przeprowadzanie badania due diligence nieruchomości. Tworzenie i negocjowanie treści umów zakupu nieruchomości. Aktywne wsparcie działu nieruchomości w nabywaniu gruntów i innych aktywów inwestycyjnych. Składanie wniosków, pism procesowych i innych dokumentów związanych z nabywaniem nieruchomości, regulacji stanu prawnego oraz decyzjami administracyjnymi w zakresie zagospodarowania.   Bieżąca współpraca z innymi działami w zakresie realizacji inwestycji.
Wymagania: Uprawnienia radcy prawnego Minimum 8-10 lat doświadczenia. Bardzo dobra znajomość przepisów prawnych dotyczących nabywania nieruchomości, regulacji stanu prawnego i postępowań administracyjnych w zakresie jej zagospodarowania. Udokumentowana obsługa prawna procesu nabywania nieruchomości inwestycyjnych. Umiejętność samodzielnej  analizy stanu prawnego nieruchomości, w tym sporządzanie raportu due diligence. Umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych. Biegła znajomość języka angielskiego Bardzo dobra organizacja pracy. Samodzielność i wysoka motywacji do pracy. Komunikatywność i wysoka kultury osobista.
Termin składania aplikacji: do 20.11.2018 r.
  1. Aplikacje z uwzględnieniem numeru referencyjnego w tytule wiadomości, prosimy przesyłać na adres: aplikacja@bcslegal.pl lub dodaj swoje CV do naszych zasobów za pomocą formularza.
  2. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.
  3. Prosimy o załączenie klauzuli: Oświadczam, iż podając moje dane osobowe w CV, wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez BCSystems Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Grzybowska 43A/84, 00-855 Warszawa, w celu prowadzenia aktualnego procesu rekrutacyjnego oraz doradztwa personalnego, zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO). Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
  4. Jeśli chcesz otrzymywać informacje dotyczące najnowszych ofert pracy skorzystaj z systemu Newslettera.
  5. Rejestr Agencji Zatrudnienia nr 5071.

  1. Nie znalazłeś tym razem oferty pracy dla siebie? Nic straconego. Możesz skorzystać z trzech poniższych opcji:
  2. 1. Zapisz się do naszego newslettera – nie będziesz musiał pamiętać o ofertach, dostaniesz je od nas na swój adres e-mail.
  3. 2. Dla części projektów, które realizujemy z różnych względów nie zamieszczamy ogłoszeń. W związku z tym zachęcamy do przesłania CV do naszej bazy.
  4. 3. A jeśli na zmianę pracy musisz trochę poczekać, to zachęcamy do skorzystania z promocji przygotowanych przez partnerów.

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .