Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Aktualności

bcslegal

Radca prawny Bartosz Turno z kancelarii WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr został zwycięzcą 3. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra. Tuż za nim na podium znalazły się dwie kobiety adwokat: Berenika Kaczmarek-Templin i Agnieszka Trzaska.

W kapitule konkursu zasiadała min. Ewelina Skocz - Partner, HR & Project Manager w naszej firmie.

Zwycięzcom gratulujemy !!!

Więcej szczegółów nt. konkursu znajdą Państwo tutaj >>>.

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .