Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Aktualności

bcslegal

Do 5. sierpnia organizatorzy tegorocznej edycji konkursu "Rising Stars" czekają na zgłoszenia kandydatów.

Podobnie jak w latach ubegłych Ewelina Skocz - Partner Zarządzający BCSystems Legal Recruitment & Business Advisory została zaproszona do kapituły konkursu.

Nazwisko tegorocznego zwycięzcy poznamy w listopadzie. Na miesiąc przed ogłoszeniem wyników rankingu opublikowana zostanie lista 30 wyłonionych przez kapitułę laureatów.

Konkurs Rising Stars, organizowany jest przez Dziennik Gazetę Prawną i Wolters Kluwer - ma on na celu wyłonienie młodych prawników, którzy swoją wiedzą, przedsiębiorczością oraz postawą społeczną realizują najwyższe standardy świadczenia usług prawnych.

 

Więcej informacji...

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .