Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Aktualności

bcslegal

W dniach 19-20 września odbędzie się w Warszawie XI Forum Dyrektorów Działów Prawnych.

To już kolejna edycja, podczas której wyspecjalizowane grono ekspertów - Dyrektorów Działów Prawnych z czołowych na rynku firm, dzieliło się własnym doświadczeniami dotyczącymi strategicznego zarządzania działem prawnym.

Podczas Forum Dyrektorów Działów Prawnych organizowanego przez Puls Biznesu zapraszamy do naszego stolika eksperckiego. Podczas spotkania uzyskają Państwo informacje: jak skutecznie rekrutować, jakie są wynagrodzenia na rynku oraz czy warto za wszelką cenę przekonywać kandydatów do przyjęcia oferty. Będą wskazówki ad. rekrutacji pokolenia Y oraz motywowania prawników. Ponadto, do wygrania 5 voucherów "zakup usług prawnych no-name".

Forum Dyrektorów Działów Prawnych to liczne case studies, najnowsze regulacje, bogata wiedza, ale także networking i nawiązywanie nowych relacji biznesowych.

Zapraszamy do udziału w Forum Dyrektorów Działów Prawnych! Przypominamy, iż dla osób, które obserwują nasz profil LN mamy 15% zniżki. Podczas rejestracji wystarczy wpisać kod: bcslegal_15

2018 fddp

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .