Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Oferty pracy

bcslegal

Powrót do listy ogłoszeń

Senior Associate / Head of (Dział Prawa Imigracyjnego)

Nr Ref.: DPI/W /01/2021
Dla naszego Klienta, czołowej kancelarii prawnej poszukujemy osoby na stanowisko:
Senior Associate / Head of (Dział Prawa Imigracyjnego)
Warszawa
Wymagania: · minimum 3-letnie doświadczenie w legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce, · wiedza z zakresu prawa i postępowania administracyjnego, w szczególności w sprawach dotyczących legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców na terytorium RP prowadzonych przed wojewodami i starostami, a także w postępowaniach odwoławczych przed Szefem Urzędu ds. Cudzoziemców oraz postępowaniach kontrolnych PIP i Straży Granicznej, · biegła znajomość jeżyka angielskiego, przy czym mile widziana jest znajomość także innych języków obcych, w szczególności języka rosyjskiego, · dyspozycyjność oraz świetna organizacja pracy, · mile widziane jest doświadczenie w sprawach wizowych i znajomość prawa pracy, · umiejętność kierowania zespołem ludzkim w tym delegowania i nadzorowania.
Termin składania aplikacji: do 09.02.2021 r.
Znajduje się w: Prawo doradztwo podatkowe
  1. Aplikacje z uwzględnieniem numeru referencyjnego w tytule wiadomości, prosimy przesyłać na adres: aplikacja@bcslegal.pl lub dodaj swoje CV do naszych zasobów za pomocą formularza.
  2. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.
  3. Prosimy o załączenie klauzuli: Oświadczam, iż podając moje dane osobowe w CV, wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez BCSystems Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Grzybowska 43A/84, 00-855 Warszawa, w celu prowadzenia aktualnego procesu rekrutacyjnego oraz doradztwa personalnego, zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO). Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
  4. Jeśli chcesz otrzymywać informacje dotyczące najnowszych ofert pracy skorzystaj z systemu Newslettera.
  5. Rejestr Agencji Zatrudnienia nr 5071.

  1. Nie znalazłeś tym razem oferty pracy dla siebie? Nic straconego. Możesz skorzystać z trzech poniższych opcji:
  2. 1. Zapisz się do naszego newslettera – nie będziesz musiał pamiętać o ofertach, dostaniesz je od nas na swój adres e-mail.
  3. 2. Dla części projektów, które realizujemy z różnych względów nie zamieszczamy ogłoszeń. W związku z tym zachęcamy do przesłania CV do naszej bazy.
  4. 3. A jeśli na zmianę pracy musisz trochę poczekać, to zachęcamy do skorzystania z promocji przygotowanych przez partnerów.

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .