Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Aktualności

bcslegal

W dniach 17-18 marca 2015 roku w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie odbędzie się V edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy. Na absolwentów prawa oraz wszystkich zainteresowanych branżą prawną będą czekały wyjątkowe oferty staży, pracy i szkoleń.

Na Prawnicze Targi Praktyk i Pracy zapraszamy:

  • 17 marca 2015 r. (wtorek) w godzinach 10-17
  • 18 marca 2015 r. (środa) w godzinach 10-15

WSTĘP BEZPŁATNY !

W tym roku będziemy gościli ich rekordową liczbę wystawców. Czołowe polskie i międzynarodowe kancelarie, instytucje branży prawnej oraz szkoły językowe będą próbowały przekonać przybyłych, że praca prawnika bądź radcy jest piękna, lecz także wymagająca.   

Organizatorzy, jak co roku, zadbali również o różnorodność nagród, które będzie można zdobyć w konkursach i turniejach towarzyszących całej imprezie. Na wszystkich, którzy w dniach 17-18 marca pojawią się w Bibliotece Uniwersyteckiej będą czekały do wygrania: zaproszenia do teatrów, kupony zniżkowe, publikacje prawnicze oraz wiele innych atrakcyjnych nagród. Już teraz zapraszamy wszystkich na otwarte dla publiczności finały Symulacji Rozprawy Sądowej oraz Turnieju Negocjacyjny.

Dodatkowo doświadczeni konsultanci firmy BCSystems Legal Recruitment & Business Advisory (stanowisko 33) pomogą w stworzeniu profesjonalnego CV oraz poradzą jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Wszelkie informacje dotyczące Prawniczych Targów Praktyk i Pracy znajdują się na stronie: www.targiprawnicze.pl oraz na fanpage’u: www.facebook.com/targiprawnicze.

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .