Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Aktualności

bcslegal

Już po raz kolejny Ewelina Skocz wystąpi jako prelegent podczas Forum Dyrektorów Działów Prawnych (25-26 września 2012 r.) organizowanego przez wydawcę "Pulsu Biznesu".


Tym razem Ewelina Skocz poprowadzi pierwszy warsztat "Akademii Dyrektora Działu Prawnego". Zakres  warsztatu "Zarządzanie zespołem prawnym" będzie obejmował:

  • GC jako lider, jak motywować prawników w dziale wewnętrznym;
  • Coaching, mentoring i zarządzanie talentami w zespole prawnym;
  • Jak optymalnie ustawić strukturę wewnętrznego działu prawnego - jakie kompetencje zostawić inhouse, jakie outsourcować;
  • Jak oceniać prawników i mierzyć efektywność ich pracy;
  • Zarządzanie wiedzą w dziale prawnym;
  • Zarządzanie innowacją i zmianą w dziale prawnym.

Serwis karieraprawnika.pl jest Patronem Medialnym V Forum Dyrektorów Działów Prawnych.

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .