Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Aktualności

bcslegal

29 maja b.r. odbyło się pierwsze z cyklu spokanie w ramach  "HR  Breakfast – Legal Market".  Spotkanie zorganizowane przez BCSystems poprowadziła Ewelina Skocz. W spotkaniu udział wzięli zaproszeni managerowie HR z czołowych międzynarodowych i polskich kancelarii.

Tematem przewodnim pierwszego spotkania była dyskusja dotycząca systemów ocen okresowych w kancelariach prawnych (z uwzględnieniem założeń biznesowych kancelarii).

Spotkania z cyku "HR  Breakfast – Legal Market" organizowane będą cyklicznie. Kolejne spotkanie zaplanowane jest na październik b.r. Motywem przewodnim  tego spotkania będą kwestie związane z obszarem szkoleń i teambuildingu. Pojawią się także prawdy i mity o coachingu, mentoringu.

Informacje o firmie

Firma BCSystems działa na rynku polskim od 2006 roku. W tym okresie zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii prawnych (początkowo głównie świadczyliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego). Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Posiadamy także autorskie projekty oraz media, które kierujemy zarówno do przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych jak i studentów wydziałów prawa.
Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta i skuteczność .